Fiktivní firma – Láska na háčku, s.r.o.

Dne 17. 10. 2023 v Kutné Hoře vznikla firma Láska na Háčku, s.r.o., která sídlí v Čáslavi.

Tato krásná firma se zabývá výrobou ručně háčkovaných hraček, které jsou vždy unikátní.

Nikdy se totiž nestane, že se vyrobí dvě totožné hračky. Díky tomu jsou naše hračky více cenné a osobní.

Náš tým návrhářů pracuje na vytváření nových designů pro naše háčkované hračky, které mají být nejen esteticky příjemné, ale také zohledňovat potřeby a trendy na trhu. Úzce spolupracujeme s výrobním týmem, abychom zajistili, že nové designy jsou technicky proveditelné.

Logo naší firmy se stává vizuálním vyjádřením našeho hlavního poslání – vytvářet háčkované chobotničky pro předčasně narozené děti s láskou a péčí. Jeho design není pouze estetickým prvkem, ale představuje hlubší význam spojený s naším prioritním záměrem v oblasti péče o tyto zvláštní malé životy.

Vzhledem k jedinečnosti našeho oboru a důležitosti našeho poslání má logo klíčovou roli při budování identity naší firmy. Jeho design je nejen vizuálně atraktivní, ale především sděluje naši oddanost a péči o předčasně narozené děti prostřednictvím ručně háčkovaných hraček.

Budeme rádi, když se společně setkáme 15.12. 2023 na veletrhu fiktivních firem.

S láskou Bára a Péťa s firmy Láska na Háčku, s.r.o.