Spolupráce s nymburskou firmou NYMWAG pokračuje

V loňském školním roce naše škola navázala spolupráci s firmou NYMWAG CS a.s., která sídlí na Boleslavské třídě v Nymburku. Jedná se o strojírenskou firmu, která je zaměřena na výrobu kontejnerových a cisternových železničních vozů. Při tom zpracovává velkou škálu technických kovových materiálů. Tento týden nám zástupci firmy dodali řadu kovových polotovarů, které již při výrobě nevyužijí, ale v našich školních dílnách je při odborné praktické výuce využít dokážeme. Jednalo se o tyčový materiál, silnostěnné plechy, profily, trubky a různé výpalky. Kromě toho jsme do školních laboratoří obdrželi řadu měřidel, zčásti nových nebo těch, které již nemají kalibraci. Byla to například posuvná měřítka, mikrometry a různé komparátory. Za takovouto materiální pomoc jsme samozřejmě rádi a zástupcům firmy NYMWAG, jmenovitě Bc. Lence Červinkové, která tuto spolupráci s naší školou zajišťuje, tímto děkujeme.