Společnost Goldbeck Prefabeton s.r.o. – oficiální partner naší školy

V posledních dvou letech jsme realizovali několik společných aktivit se společností Goldbeck Prefabeton s.r.o., ať to byly přednášky na technická témata, odborné praxe studentů, exkurze ve firmě nebo stáže pedagogů. Z důvodu oboustranného rozhodnutí tyto aktivity ještě rozšířit, bylo v srpnu se společností Goldbeck Prefabeton s.r.o. podepsáno Memorandum o vzájemné spolupráci.

Tento dokument vytváří rámec pro vyjádření společných zájmů a potvrzení spolupráce v oblasti vzdělávání, výchovy a pracovního uplatnění žáků VOŠ, SPŠ a OA Čáslav, společného přesvědčení o nezbytnosti kvalitní výchovy nové generace odborníků v oblasti moderních technologií.

Společnost Goldbeck Prefabeton s.r.o. se od tohoto školního roku stala oficiálním partnerem naší školy.

logo goldbeck | VOŠ, SPŠ a OA Čáslav
logo Goldbeck | VOŠ, SPŠ a OA Čáslav