MT Internship

 tomto článku si můžete přečíst, jak naši studenti 3. ročníku oboru Obchodní akademie pracují a tráví své volno během své odborné praxe Erasmus+ v Irsku.

Společně s programem Erasmus + jsme 19.3. odstartovali svou dvoutýdenní stáž v Irsku. Odborná praxe nám během těchto dnů dala plno nových zkušeností, zážitků i spoustu dovedností, které se nám budou určitě do budoucna hodit.

Můj běžný pracovní den začíná okolo 8 hodiny ráno. Pracovní doba trvá od 9:30 do 15:00. Mojí naplní práce ve firmě MT Internship je spravování profilů na sociálních sítích včetně upravování databází v programu Excel a nechybí ani skenování různých dokumentů. V odpoledních hodinách se vždy ráda vracím domů za mou náhradní rodinou a to Alekem a Matim, kteří nám poskytli úžasné zázemí a všichni se tu s nimi cítíme jako doma. Jsou to opravdu moc milí lidé, se kterými je legrace při každé příležitosti. Rozhodně jsem si nemohla přát nikoho lepšího, než jsou právě oni dva.

Svůj volný čas jsem trávím především se svými spolubydlícími, kterými jsou Anet, Barča a Áďa. Většinou spolu chodíme na procházky malebným městem Mallow, ale zavítaly jsme i do blízkého města Cork, kde jsme nakoupily plno typických irských suvenýrů a prohlédly si zdejší památky.

Celkově bych zhodnotila tuto stáž velmi kladně a to zejména díky tomu, co jsme zde zažili a čemu všemu jsme se přiučili.

K. Břízová OA3

eu flag erasmus vect pos | VOŠ, SPŠ a OA Čáslav
eu flag erasmus vect pos | VOŠ, SPŠ a OA Čáslav