ZAV Jihlava 2023

V úterý 30. května 2023 jsme s vybranými žáky třídy OA1A a OA1B vyrazili do Jihlavy. Konala se zde soutěž v rychlosti a přesnosti psaní na klávesnici Talenti 1. ročníků, která je určená této věkové kategorii. Pro naše zástupce to bylo první klání v této činnosti. Měli si tak možnost vyzkoušet, jak to na podobných soutěžích chodí, což se jim určitě bude hodit v utkáních následujících. Přesto, že vyrazili poprvé, rozhodně si nevedli špatně. I podle jejich slov je to pobídlo k dalšímu zlepšování.

Po vyhlášení soutěže nám zbývalo trochu času do odjezdu vlaku, takže jsme mohli prozkoumat centrum krásného historického města a podívat se na nádherné stavby. K dobré náladě jistě přispělo i pěkné počasí. Věřím, že si soutěžící odvezli z Jihlavy jen pěkné zážitky.

Děkujeme zúčastněným studentům za reprezentaci školy.