Stužkovák S4

V pátek dne 13. 10. 2023 proběhl ve Vrdech v Klubovně na hřišti stužkovací večírek třídy S4. Večírku se účastnila třída S4 společně s pedagogy a vedením školy.

Z ruky třídního učitele proběhlo ostužkování maturantů a následně maturanti ostužkovali třídního učitele Miloše Rokytu, zástupce třídního učitele Ing. Jana Nováka a ředitelku školy Mgr. Věru Szabovou.

Program večera se skládal ze sportovních her, poznávání českých filmů a pohádek podle ukázek a písniček. Všichni si následně užili uvolněnou atmosféru s hudbou, jídlem a pitím. Účastníci stužkovacího večírku si tento večer náramně užili a odcházeli s úsměvem na tváři.

Děkujeme všem za účast a budeme se těšit na setkání na maturitním plese tříd S4 a OA4, který se bude konat dne 26. 1. 2024 v hotelu Grand v Čáslavi.

K. Svobodová, S4