Společenské hry v Domově mládeže

V září bylo v domově mládeže zaměřeno na společenské hry a aktivity. Při těchto aktivitách se studenti mezi sebou společně poznávali, komunikovali, podporovali se a zapojovali se do života v domově mládeže. Studenti hráli stolní fotbálek, kde se vytvořili týmy kluků a děvčat. Týmy se vzájemně se povzbuzovali a fandili. Do finále se probojoval Martin Hála a Monika Prchalová, která nakonec zvítězila. Další společenská hra byla Lovec duchů. Tato hra je napínavá tím, že se hraje ve tmě. Hráči tak neví, kolik jejich soupeř ulovil duchů, kde a kdy se duchové objeví. Figurka kostlivce, promítá na stěnu a strop duchy, které je potřeba rychle ulovit. Vyhrává ten, kdo jich ulovil nejvíce. V této hře zvítězila Nikola Machonská, které se podařilo ulovit 28 duchů. Bang je velmi oblíbená stolní hra. Ani v této hře nechybí napětí, strategie a je důležité sledovat ostatní hráče a co nejdříve přijít na to, kdo pomáhá šerifovi a kdo patří k banditům. Hra je velmi svižná, plná komunikace a humoru. Hry studenty baví, nejen že se mezi sebou navzájem více poznávají, ale také se odreagují, uvolní, zrelaxují a pozitivně se naladí. Odpočinou si od starostí všedních dnů.

eu+mŠmt barevné | VOŠ, SPŠ a OA Čáslav
OPJAK | VOŠ, SPŠ a OA Čáslav