Se zvířaty s.r.o. – fiktivní firma

Psalo se září 2022 a v jedné útulné třídě Vošky se tři kamarádky shodly myšlenkou pomoci zvířatům. A tak vznikla firma Se zvířaty s.r.o…

Krásný den! Jmenuji se Andrea a jsem jednatelkou firmy Se zvířaty s.r.o.. Hlavní náplní naší práce je pomáhat zraněným zvířatům a opuštěným mláďatům divokých zvířat. Staráme se o ježky, veverky, zajíce, srnky, dravce, sovy a různé malé pěvce. Také jezdíme do škol a školek, naučit děti poznávat zvířata a kdy jim mají pomáhat a kdy ne. Většina naší práce je spíše neziskovou, protože děláme, co nás baví a naši pacienti nemají pravidelný příjem.  Proto jako doplňkovou činnost, prodáváme suvenýry se zvířecí tématikou. Pokud nám chcete pomoci i vy a podpořit tak naše svěřence můžete se stát jeho adoptivními rodiči!