Pozvánka na aukci fiktivních firem

V pátek 26. května 2023 se v aule školy uskuteční významná událost – závěrečná prezentace a aukce Fiktivních firem VOŠ Čáslav. Na tomto neobyčejném projektu pracovali studenty druhého ročníku, kteří během celého školního roku se zápalem a kreativitou zakládali a rozvíjeli své vlastní fiktivní firmy.

Studenti se neomezili pouze na teorii, ale v průběhu projektu se skutečně pustili do podnikání. Vytvořili vlastní produkty a poskytovali služby. Využívali k tomu dovednosti a znalosti získané během svého studia v oblastech marketingu, managementu, personalistiky a účetnictví.

Nyní přišel čas ukázat výsledky svého úsilí a tvrdé práce. Na závěrečné prezentaci budou studenti předvádět své fiktivní firmy, jejich poslání, produkty a služby. Dozvíte se, jak daleko se dostali a jak se vyrovnali s výzvami podnikatelského prostředí.

Po prezentaci následuje očekávaná aukce, kde budou tyto fiktivní firmy nabídnuty k prodeji. Jednotlivé týmy budou mít příležitost přesvědčit potenciální kupce firem o hodnotě svých projektů. Bude to nejenom příležitost pro studenty prodat svou práci a získat zpět investované prostředky, ale také pro ostatní, kteří se účastní události, aby podpořili a ocenili jejich úsilí.

Aukce Fiktivních firem VOŠ Čáslav se bude konat v pátek 26. května 2023 v aule školy od 8:55 hodin. Všichni jsou srdečně zváni.