Poslední zvonění maturantů 2023

Dne 28. 4. 2023 proběhla akce maturantů „Poslední zvonění“. Od ranních hodin maturanti v roztodivných maskách a převlecích čekali na příchozí žáky, studenty, pedagogy a zaměstnance školy. Příchozí se mohli vykoupit nebo byli pokresleni různými malůvkami, nejčastěji v oblasti obličeje a na rukou. Po vysvědčení, které maturanti obdrželi od třídních vyučujících, následovalo rozloučení s učiteli a poslední průchod školou. Součástí „posledního zvonění“ bylo také pasování žáků III. ročníků na maturanty 2024. Třeťáci plnili divotvorné úkoly, které si pro ně maturanti připravili. Celé dopoledne bylo ve škole veselo a živo. Hodně úspěchů u maturitních zkoušek.

Regionální zpravodajství svoboda.info: Maturanti čáslavských škol si v pátek užívali poslední zvonění.