Poděkování sponzorům maturitního plesu OA4 a S4

Těšíte se na ples tříd OA4 a S4? To ještě nevíte, že pro vás mají připravenou bohatou tombolu, kterou jim pomohli zaplnit sponzoři plesu.

Tombola se skládá z velmi zajímavých a cenných výher. Stačí si jen připravit 20 Kč a mít šťastnou ruku. Pravděpodobnost výhry je vysoká, tak pozor, ať stihnete maximálně do 22:00 hodin zakoupit! Výherní lístky jsou všechny ty, které nejsou přeškrtlé černým křížkem, znamená to tedy, že všechny přeškrtlé jsou NEvýherní.

Přijďte s námi oslavit náš maturitní ples a ukažte i kousek svého talentu v tombole.

Třídy OA4 a S4 děkují firmám: GOLDBECK, HOKA, Charvát Group s.r.o., Zlatnictví FUXOVI, Lepor, Vinotéka Doušek Moravy, Knihkupectví CHRPA, Cukrárna u Kraba, Viva kavárna, D&S Barber, Fotolab-Ambiente Čáslav, Veveruška, Hotel Grand Čáslav, MK-FOTO Martina Krejbichová, D-SPORT Čáslav, Coffeein, INPRO, Opravna obuvi Čáslav, Kovolis Hedvikov, auto myčka Fénix, masna Rabbit, Tolup s.r.o., TEOPS, Farmfan, Forestteam, Hödlmayr, KEMWATER PROCHEMIE, NOVANTA MEDICAL s.r.o., MVE plus s.r.o., Bejkn bistro, Gumárna, Simax, Ptáček koupelny, Pekařství Brokl, Dřevo Tvrdík Malešov, Eport Group s.r.o., Galanterie a Bižuterie Čáslav, Agrone Bohemia a Party Kýbl

Těšíme se na vás!

sponzori maturitniho plesu | VOŠ, SPŠ a OA Čáslav
Sponzoři maturitního plesu | VOŠ, SPŠ a OA Čáslav