Odborná praxe studentů VOŠ – V3E

Moje pětiměsíční odborná praxe v rámci 3letého studia Vyšší odborné školy se konala ve společnosti ATOS stavebniny, s. r. o. se sídlem v Ledči nad Sázavou. Odbornou praxi jsem vykonával na prodejně v Havlíčkově Brodě a také na centrále v Ledči nad Sázavou.

V rámci praxe jsem pracoval na účetním oddělení. Spolupráce s nadřízenými a dalšími spolupracovníky byla velmi dobrá. Vše mi bylo důkladně vysvětleno, ukázáno. Moje pracovní náplň se skládala například ze třídění a kontroly dokladů, účtování v účetním programu a dále jsem také pomáhal při inventuře. Jsem rád, že jsem mohl využít své znalosti účetnictví na této odborné praxi.

S odbornou praxí jsem byl velice spokojen a doporučil bych ji i pro další studenty.

Jan Bárta, V3E