Exkurze Zenit spol. s r. o.

V úterý 7. 12. 2021 studenti z OA2 navštívili firmu Zenit, spol. s r.o. v Čáslavi, která vyrábí produkty bytové chemie, kosmetické přípravky a čističe pro profesionální úklid.

Areálem firmy nás provedla Ing. Kamila Řezníčková, která je spolumajitelkou této společnosti. Ukázala nám výrobní a skladovací prostory, také jsme nahlédli do laboratoří, kde se produkty vyvíjí.

Paní Řezníčková nám sdělila základní informace o Zenitu, o historii firmy a vysvětlila nám, jak taková výroba probíhá. Následně jsme se dozvěděli, co všechno firma od nových zaměstnanců očekává, a zjistili jsme bližší informace o spolupráci se zahraničními partnery. Jako poděkování za návštěvu jsme byli obdarováni dárkovými taškami s vánočními limitovanými produkty.

Exkurze se nám líbila, ale kvůli opatření covid-19 se jí bohužel mohli zúčastnit pouze 3 žáci za doprovodu paní třídní učitelky Mgr. Bc. Pavly Havelkové.

Daniela Blahutová OA2