3d Modelovani | VOŠ, SPŠ a OA Čáslav

3D modelování

Chceš vědět více o zaměření? … mrkni ZDE

Zaměření: 3D modelování

V zaměření 3D modelování studenti využívají při výuce nové 3D technologie a učí se pracovat s programem Autodesk Inventor Professionál. Zaměření je provázáno s předmětem Kreslířská praxe a design, Ateliér design a CAD cvičením. Studium podporuje současný trend digitalizace v nově vznikajícím směru – Společnost 4.0 pomocí procesu Vzdělávání 4.0.

3D modelování pracuje s myšlením a představivostí studentů – nápady pro modelování čerpají z věcí, které je každodenně obklopují. Od jednoduchých klíčenek po složitější sestavy strojních zařízení a samotnému tisku na 3D tiskárně.

Absolventi strojírenského oboru se zaměřením na 3D modelování se stávají kvalifikovanými odborníky a jsou schopni na konci studia pracovat v široké škále odvětví – prototypová výroba (Vývojář 3d objektů), v lékařství (například pomůcky a implantáty), v letectví, v automobilním průmyslu (Konstruktér 3D součástí, Designer 3D modelů) či ve všeobecném průmyslu nebo ve strojírenství (Operátor 3D skenování v průmyslové výrobě, Operátor 3D tisku v průmyslové výrobě, Strojírenský technik konstruktér, Strojírenský technik technolog).

dsc 1064 | VOŠ, SPŠ a OA Čáslav
dsc 0942 | VOŠ, SPŠ a OA Čáslav
3d Modelovani | VOŠ, SPŠ a OA Čáslav
3D modelovani | VOŠ, SPŠ a OA Čáslav
dsc 0965 | VOŠ, SPŠ a OA Čáslav
3d Modelovani Icon Blue | VOŠ, SPŠ a OA Čáslav

Máš nápad, který chceš vytisknout?

Další zaměření na SPŠ Na průmce

Auto Moto