AB accountacy

V tomto článku si můžete přečíst jak naši studenti 4. ročníku oborů Obchodní akademie a Ekonomické lyceum pracují a tráví své volno během své odborné praxe Erasmus+ v Irsku.

Letos naše škola měla opět možnost vycestovat do zahraničí díky programu Erasmus+ a to přesněji do malého městečka v Irsku, které se jmenuje Mallow.

Na základě životopisu, který jsme psali, jsem byla přiřazena do firmy s názvem AB Accountancy. Je to menší firma, která se nachází asi hodinu od Mallow. AB Accountancy spravuje účetnictví pro různé podnikatele. Náplní mojí práce je třídění účtenek a faktur a jejich následné zadávání do účetního programu.

Všichni jsou velice vstřícní a ochotni vysvětlit opakovaně zadané úkoly. V práci jsem velice spokojená a jsem ráda, že jsem měla možnost se podívat i na chod zahraniční firmy.

Lucie Trnková OA4B

eu flag erasmus vect pos | VOŠ, SPŠ a OA Čáslav