ZAV Přerov

V úterý 18. 4. 2023 jsme se zúčastnili soutěže ZAV Přerov. Letos se konal již jubilejní 20. ročník. Důležitost akce potvrdila krásnými slovy nejen ředitelka školy, ale i zástupce města Přerov, který předával diplomy a poháry.

Za naši školu bojoval žák 3. ročníku obchodní akademie Adam Filipec. Už to, že se může účastnit takové akce a obstát v konkurenci nejlepších z celé České republiky, je úspěch.

Každý žák musel napsat 3 různé 10minutové opisy z obrazovky či z papíru s různou penalizací za chybu (10, 50 a 100 úhozů). Hodnotily se jak jednotlivé disciplíny, tak kombinace, kde se vyhlašovalo 10 nejlepších. Adam obsadil celkově 7. místo, ke kterému velmi gratulujeme a děkujeme za reprezentaci školy.