ZAV Olomouc 2021

V pátek 5. listopadu 2021 se naše obchodní akademie zapojila do soutěže ZAV Olomouc 2021. Soutěž proběhla vzhledem k opět se horšící epidemické situaci online. Na začátku klání studenty přivítali pan a paní Zaviačičovi a vysvětlili průběh soutěže. Účastníci se utkali celkem ve 3 disciplínách: desetiminutový opis s penalizací 10 úhozů za chybu, desetiminutový opis s penalizací 50 úhozů za chybu a tzv. minutovky. Za naší obchodní akademii bojovali 2 studenti 2. ročníku – Adam Filipec a Filip Netolický. Konkurence byla velmi vysoká – zúčastnilo se 461 studentů z 56 škol. Kromě vítězných pozic ve 3 jednotlivých disciplínách byla v závěrečném projevu navíc vyhodnocena i soutěž všestrannosti, která zahrnovala výsledky všech disciplín. V té obsadil Adam 6. místo. Gratulujeme a děkujeme klukům za reprezentaci školy.