Vybuduj úspěšnou firmu 2022

Pořadatelem soutěže „Vybuduj úspěšnou firmu 2022“ je Centrum Informační Společnosti.

Předmětem soutěže je soutěž školních týmů v ekonomické simulační hře Unisim s cílem dosáhnout co nejvyšší hodnoty cílového ukazatele.

Postřehy studentů VOŠ:

Jakub Mrázek, Jakub Šedina – V2E:

Ve středu 23. února 2022 jsme si vyzkoušeli v celostátní on-line soutěži vedení fiktivní firmy v aplikaci Unisim. V soutěži jsme mohli vytvářet produkty, kupovat reklamní kampaně v médiích či analyzovat data o prodejích z grafů. Gratulujeme k výhře našim spolužákům Danovi a Filipovi.

Filip Dusil, Daniel Voldán – V2E:

Hra nás příjemně překvapila, ze začátku se to jevilo trochu nezáživně, ale jak jsme postupně do hry dostali zápal, tak nás to začalo moc bavit. Již od začátku jsme měli velké zisky a tlačili se do popředí nejlepších, ale na první tým to bohužel nestačilo. Jsme rádi, že jsme si tuto hru mohli zahrát a zvýšit si tak podnikatelské obzory. Dalo nám to i malou inspiraci do budoucna.

Vedení školy děkuje studentům za aktivní účast s podnikatelským úspěchem, Ing. M. Frýbovi za přípravu a studentu J. Mrázovi za organizaci soutěže a motivaci spolužáků.