Výborná reprezentace žáka školy v krajském kole soutěže MR ČR ve zpracování textů

Ve dnech 1. a 2. února 2023 se letos konalo krajské kolo Mistrovství republiky žáků ve zpracování textů 2023. Naši školu reprezentoval žák 3. ročníku obchodní akademie Adam Filipec, a to ve třech disciplínách: Opis textu, Audiotranscription a Záznam mluveného slova. V první zmíněné soutěži, což byl 10minutový opis, dosáhl výborného výsledku 434,5 čistých úhozů za minutu a obsadil tak 2. místo ve Středočeském kraji. Celkově se jen 5 soutěžících v celé České republice může pochlubit o něco lepšími výsledky. Adam se tak lehce nominoval do celostátního kola soutěže, kterého se ale bohužel letos nemůže zúčastnit z důvodu souběhu termínu s projektem Erasmus.

Gratulujeme ke krásnému výsledku a přejeme hodně sil do dalšího ročníku.

dsc 0010 | VOŠ, SPŠ a OA Čáslav
Diplom | VOŠ, SPŠ a OA Čáslav