Venkovní úniková hra „Soumrak času“ přichází do Čáslavi!

Skupina nadšených studentů VOŠ, SPŠ a OA Čáslav z oboru Ekonomického lycea ve spolupráci se společností Glitr s.r.o. připravují venkovní únikovou hru nazvanou „Soumrak času“. Tvůrci hru odstartují při příležitosti oslav Čáslavských slavností dne 22. června. Je věnována Janu Žižkovi z Trocnova a slibuje nejen zábavu pro celou rodinu, ale i možnost prozkoumat kouzlo Čáslavi z jiné perspektivy. 

Soumrak času představuje originální příběh odehrávající se v postapokalyptické Čáslavi, který byl ručně navržen samotnými tvůrci hry. Hráči budou svědky prolínání minulosti a budoucnosti, kde nebudou chybět nečekané zvraty a napínavé momenty. Hlavním úkolem bude najít a získat nejcennější artefakt spojený s památkou Jana Žižky.  

„Sem tam ulétne nějaká jiskra, elektřina bude (doslova) na spadnutí a možná cestou zaslechnete i vytí vlků. Jen jeden člověk nás může zachránit – budete to právě Vy?” prozrazují tvůrci Soumraku času, kteří se spuštění hry nemohou dočkat. “Bude jen na Vás, zda se Vám podaří zachránit Čáslav a připomenout si tak významného historického vojevůdce.” 

trojlogo 1 transparent 1 768x244 | VOŠ, SPŠ a OA Čáslav
NROS | VOŠ, SPŠ a OA Čáslav

Číslo projektu: 162232_247