Odborná praxe studentů V3E

Místo praxe: Česká spořitelna Kolín, Rubešova 50
Pozice: Recepční

Má 6 ti-měsíční odborná práce zahrnuta do mého 3letého studia probíhala v jedné z nejznámějších bankovních institucích v ČR, v České spořitelně. Výkon praxe na kolínské pobočce se mi velmi zamlouval.

Kolektiv mě mezi sebe přijal velmi rychle, bez problémů jsme dokázali najít kompromis mezi mými a jejich požadavky. Osobou, která na mě po celou dobu praxe dohlížela, byla manažerka kolínské pobočky Věra Chamradová a druhou hlavní osobou, která nade mnou měla ještě větší kontrolu, byla Bc. Iva Kmochová, hlavní recepční, která mi vždy pomohla, když bylo potřeba a já pro ní byla, dalo by se říci, jako „pravá ruka“.

Pracovní náplň byla z velké části založena na perfektní komunikaci jak s klienty, tak se spolupracovníky. Během své praxe jsem se toho hodně naučila, hlavně v oboru komunikace, naučila jsem se větší zodpovědnosti a odpovědnosti za svoji práci, naučila jsem se chovat ještě větší respekt a úctu ke svým nadřízeným. To, co nám všem studentům třetích ročníků měla přinést tato odborná praxe, bylo za mě splněno na jedničku.

M. Kyjánková, V3E

Info také na regionálním zpravodajství svoboda.info: V rámci odborné praxe si studenti VOŠ Čáslav ověří své teoretické vědomosti