Nový školní rok v novém

Symbolicky s novým školním rokem jsme dnes, 1. září 2021 vykročili s novým vzhledem školního LOGA:

1. nový vzhled je postaven na pevných základech

2. vychází z historie školy

3. je pevnou součástí města Čáslav s dominantou kostela sv. Petra a Pavla na Žižkově náměstí

4. strojařské ozubené kolo zůstalo svým půlkulatým tvarem ochranným štítem nad obory školy

5. strojařské ozubené kolo změnilo svůj vzhled do modernizace Průmyslu 4.0 – technologie, IT, metrologie a automatizace, ale také připodobňuje sypající se koruny (finance – ekonomická součást školy)

6. barevné kombinace “modrá – žlutá” jsou stálicí naší školy a zůstávají nadále symboly oborů školy

7. modrá = technika, žlutá = ekonomika, šedá = vyšší odborná škola

8. všechny součásti školy pod jednou střechou – jedna škola = jedno logo

9. bílá podkladová barva symbolizuje čistotu a upřímnost

10. škole přejeme hodně úspěšných studentů a absolventů školy

Jak se vám líbí?

Příběh nového školního loga

Naše nové LOGO školy vznikalo v průběhu „covidového“ roku 2020/2021.
Myšlenka se zrodila ruku v ruce s novými, aktuálními a profesně odbornými zaměřeními školy, které žákům základních škol nabízíme – jedná se o profilace:

LOGISTIKA
ÚČETNICTVÍ A FINANCE
MECHATRONIKA – ROBOTIKA
AUTO – MOTO
CNC
3D TECHNOLOGIE
EKONOMICKÉ LYCEUM

S inovativně pojatým vzděláváním přichází i nová modernizace vizuální identity školy.

Naše síly jsme spojili se společností FOXCONN TECHNOLOGY, s.r.o., Kutná Hora Foxconn naším sociálním partnerem. Společně jsme dali hlavy dohromady, proběhlo mnoho konzultací a navzájem předávaných informací a zkušeností.

Hlavními osobami, které hrají TOP v návrhu, přípravě a vlastní tvorbě vizuální identity naší školy jsou – pan Jakub Skyva a pan Michal Cetkovský ze společnosti FOXCONN a také pan Mgr. Roman Rambousek, náš bývalý kolega a další pedagogové školy.

Výsledkem několikaměsíční práce je nové LOGO školy a další vzhled školy. Jedná se o propagační materiály – nové BANNERY, které můžete vidět na plotu školy a ROLL-UP, který si v nejbližší době převezmeme u společnosti FOXCONN Kutná Hora.

S novou vizuální identitou úzce souvisí i nově připravovaný vzhled WEBOVÝCH stránek školy, které jsou před vlastním spuštěním, těšíme se.