Návštěva Mezinárodního strojírenského veletrhu v Brně

Se žáky z tříd S4, S3 a S2 jsme se 10. října 2023 vybrali na návštěvu Mezinárodního strojírenského veletrhu v Brně. Žáci dostali hned za vstupem do výstaviště úkoly a rozchod. Měli načerpat co nejvíc informací o nových technologiích z oboru strojírenství, automatizace a robotiky. Samozřejmě měli svůj zájem doložit i prospekty a informačními materiály. Na místo srazu pak někteří nemohli unést tašky plné katalogů a prospektů, jiní zase měli slušnou sbírku propisek a reklamních materiálů. Všichni měli o čem povídat a každého tam něco technického zaujalo. Takže všichni úkol splnili dle svých možností a výměna informací, katalogů, propisek a reklamních materiálů pokračovala cestou domů v autobusu. Všichni jsme se ve zdraví vrátili, za co děkujeme šikovnému řidiči.

Už se těšíme na další veletrh příští rok.