Moderní umění nebo něco jiného? A co se skrývá za značkou AR KOVO?

Na části fotografiích doprovázejících tento článek není zobrazeno žádné moderní umění, ale jedná se o snímky kovového materiálu a nástrojů, který jsme obdrželi pro praktickou výuku ve školních dílnách od firmy AR KOVO s.r.o. sídlící v Nádražní ulici ve Světlé nad Sázavou. Jedná se o rodinnou strojírenskou firmu, jejíž výrobky zhotovované přesným obráběním na CNC strojích směřují do zdravotnictví, hydrauliky, automotivu a dalších oblastí. Jedná se o díly pro rozvody a regulaci plynů, držáky nástrojů, příslušenství k obráběcím centrům, díly pro výrobu nábytku, komponenty pro vzduchotechniku a další produkty.

Poděkování za dosavadní spolupráci s firmou AR KOVO patří obchodnímu řediteli panu Janu Arltovi, který, jako bývalý absolvent naší školy s námi udržuje přátelské kontakty a praktickou výuku v naší škole opakovanými dodávkami materiálu podporuje.