Informace o školním stravování pro nové strávníky školního roku 2023/2024

Informace o školním stravování pro nové strávníky školního roku 2023/2024 ve školní jídelně VOŠ, SPŠ a OA Čáslav

Od 1. května 2022 mají naši strávníci k dispozici elektronickou přihlášku ke stravování.  Pro obě strany je přínosem v jednoduchém, rychlém vyplnění a předání potřebných dokumentů k registraci do školní jídelny. Vyplnění přihlášky ke stravování v listinné podobě již není nutné.

Přihlášku ke stravování zašlete nejpozději do 7. července 2023 (pátek). Přihláška zaslaná do tohoto data bude zaregistrovaná a platná s možností přihlášení ke stravě od 4. září 2023. Zaslané přihlášky po tomto termínu budou zaregistrované a platné od 1. října 2023. Přihláška ke stravování je platná po dobu studia.

Přihláška ke stravování je k dispozici na webu školy VOŠ, SPŠ a OA Čáslav.

Školní jídelna – Elektronická přihláška klikněte zde – Chci přihlásit dalšího strávníka – vyplňte svůj email – Chci poslat odkaz na vyplnění přihlášky. Elektronickou přihlášku ke stravování obdržíte na vámi uvedený mail – můžete začít vyplňovat dle instrukcí v záhlaví přihlášky ke stravování.

Po odeslání Vám přijde do 14 dnů zpětná vazba o správně vyplněném dokumentu nebo s informací, že je potřeba ještě doplnit, upravit. Pokud je přihláška ke stravování akceptována, včetně zaslaného potvrzení, souhlas k inkasní platbě za stravné, tak v odpovědi obdržíte i přihlašovací údaje do e-jídelníček.

K prokazování přihlášené a uhrazené stravy a zároveň pro vstup do prostor budovy školní jídelny slouží ISIC karta, kterou obdrží žák, student při zahájení studia.

Ostatní informace najdete na webových stránkách školy – O škole – Školní jídelna – Řád školní jídelny platný od 1. března 2023.

Marcela Dušková, vedoucí školní jídelny VOŠ, SPŠ a OA Čáslav

Přemysla Otakara II. 938, 286 14 Čáslav