Informace o školním stravování pro nové strávníky školního roku 2024/2025

Informace o školním stravování pro nové strávníky školního roku 2024/2025 ve školní jídelně VOŠ, SPŠ a OA Čáslav

Od 1. května 2022 mají naši strávníci k dispozici elektronickou přihlášku ke stravování.  Pro obě strany je přínosem v jednoduchém, rychlém vyplnění a předání potřebných dokumentu k registraci do školní jídelny. Vyplnění přihlášky ke stravování v listinné podobě již není nutné.

Přihlášku ke stravování zašlete nejpozději do 4. července 2024 (čtvrtek). Přihláška zaslaná do tohoto data bude zaregistrovaná a platná s možností přihlášení ke stravě od 2. září 2024. Zaslané přihlášky po tomto termínu budou zaregistrované a platné od 1. října 2024. Přihláška ke stravování je platná po dobu studia.

Přihláška ke stravování je k dispozici na webu školy www.sps-caslav.cz

Školní jídelna – Elektronická přihláška klikněte zde – Chci přihlásit dalšího strávníka – vyplňte svůj email – Chci poslat odkaz na vyplnění přihlášky. Elektronickou přihlášku ke stravování obdržíte na vámi uvedený mail – můžete začít vyplňovat dle instrukcí v záhlaví přihlášky ke stravování.

Po odeslání Vám přijde do 14 dnů/ dovolená od 8.7 do12.7 a 29.7 do 4.8.2024/ zpětná vazba o správně vyplněném dokumentu nebo s informací, že je potřeba ještě doplnit, upravit. Pokud je přihláška ke stravování akceptována, včetně zaslaného potvrzenísouhlas k inkasní platbě za stravné, tak v odpovědi obdržíte i přihlašovací údaje do e-jídelníček. Registrace je nutná.

K prokazování přihlášené a uhrazené stravy, pro vstup do prostor budovy školy a tisku po dobu studia slouží ISIC karta, kterou obdrží žák, student při zahájení studia.

Ostatní informace najdete na webových stránkách školy – O škole – Školní jídelna – Řád školní jídelny včetně přílohy ceny za stravné platný od 1. září 2024.

Marcela Dušková, vedoucí školní jídelny VOŠ, SPŠ a OA Čáslav

Přemysla Otakara II. 938, 286 14 Čáslav