Fiktivní firma – FruTý, s.r.o.

Naše firma vznikla v roce 2021, kdy se mladá skupina lidí, která jde s moderní dobou, ale zároveň se snaží ušetřit ekologii, rozhodla založit firmu FruTý, s.r.o. V dnešní době je velké téma myslet zeleně a ekologicky, zabývat se původem věcí, kterými se obklopujeme. A to nejen kvůli přírodě, která dostává v posledních desetiletích rozmanitou výrobou dost zabrat, ale především kvůli našemu zdravému a kvalitnímu životnímu stylu. 

Naše čaje nejenom dobře chutnají a jsou 100% přírodní, ale také pomáhají při potížích. Např.: bolest břicha a hlavy, odbourání stresu a úzkosti, na žaludeční potíže aj. Jsme ochotni a rádi vám s potížemi pomoct. Na našich internetových stránkách najdete, která bylinka má jaký účinek. 

Zaměřujeme se na výrobu a prodej bylinných a ovocných čajů. Čaje se snažíme vyrábět svými vlastními silami, což znamená od samotného sběru bylin a ovoce přes samotné sušení, třídění až po kompletování jednotlivých sáčků.  V této oblasti se snažíme spoléhat na vysokou kvalitu, zkušenost a naši perfektní znalost bylin.

Nabízíme několik druhů bylinných léčivých čajů, ovocné čaje a tento rok i novinku v podobě limitovaného prodeje vánočního pečeného čaje. Jelikož jsme firma, která se snaží přírodu šetřit. Veškeré naše výrobky najdete v recyklovatelných obalech. Bylinné čaje prodáváme v papírových sáčcích, pečené čaje plánujeme prodávat ve skleněných nádobách.

Pokud Vás naše firma oslovila, budeme se na Vás těšit na Veletrhu fiktivních firem v Čáslavi dne 10. 12. 2021.

Martin Říha, V2K