Ekotým 2021

V úterý 12. října 2021 se naše škola účastnila krajského kola soutěže z odborných předmětů – Ekotým. Účastnily se jí obchodní akademie celého Středočeského kraje. Letošním organizátorem byla Obchodní akademie Lysá nad Labem. Průběh soutěže byl v tomto roce mimořádný tím, že se konala on-line pomocí aplikace Google. Po registraci a zahájení následoval vědomostní test a posléze podle vylosovaného pořadí prezentace na předem neznámé téma z oblasti ekonomiky. Kromě kalkulačky na test nebyly k testu ani prezentaci povolené žádné pomůcky včetně internetového připojení. Prezentaci hodnotili odborníci z praxe.

Naší obchodní akademii reprezentoval tříčlenný tým žáků 4. ročníku Aneta, Marek a Martin, kterým děkujeme za reprezentaci.

Akce byla pořádána ve spolupráci se Středočeským krajem v rámci projektu EU – Krajský akční plán vzdělávání SCK.