Aukce FF – pozvánka

V pátek 24. května 2024 se v aule školy uskuteční velká událost – závěrečná prezentace a aukce Fiktivních firem VOŠ Čáslav.

Na tomto projektu pracovali studenti druhého ročníku, kteří během celého školního roku zakládali a rozvíjeli své vlastní fiktivní firmy.

Studenti se neomezili pouze na teorii, ale v průběhu projektu se skutečně pustili do podnikání. Vytvořili vlastní produkty a poskytovali služby. Využívali k tomu dovednosti a znalosti získané během svého studia v oblastech marketingu, managementu, personalistiky a účetnictví.

Představí se vám zde 5 krásných firem. Láska na Háčku, s.r.o , Nevím bistro s.r.o. , Orangutanfest, s.r.o. , T-CRAFT, s.r.o. , Kousni si, s.r.o. .

Nyní přišel čas ukázat výsledky svého úsilí a tvrdé práce. Na závěrečné prezentaci budou studenti předvádět své fiktivní firmy, produkty a služby.

Po prezentaci následuje očekávaná aukce, kde budou tyto fiktivní firmy nabídnuty k prodeji.

Jednotlivé týmy budou mít příležitost přesvědčit potenciální kupce firem o hodnotě svých projektů. Bude to nejenom příležitost pro studenty prodat svou firmu a získat zpět investované prostředky, ale také pro ostatní, kteří se účastní události, aby podpořili a ocenili jejich úsilí.

Zábava zaručená!

Aukce Fiktivních firem VOŠ Čáslav se bude konat v pátek 24. května 2024 v aule školy od 8:55 hodin. Všichni jsou srdečně zváni.

B. Zíková, V2E