Prezentace odborných stáží Erasmus+ v Belfastu

Pokud dva týdny žijete v severoirském Belfastu a pracujete pro tamní firmu, vrátíte se domů plni nových poznatků a zážitků. A bylo by škoda se o tyto životní a profesní zkušenosti nepodělit se svými mladšími spolužáky z 2. ročníků Obchodní akademie a Strojírenství. Proto si pro ně studentky z OA3 a EL3 připravily krátkou prezentaci.

Z ní se „druháci“ mohli dozvědět, kde naši mladí ekonomové a technici z 3. ročníků bydleli, pracovali a co bylo náplní jejich odborné praxe. Ale nejenom prací je člověk živ a každý si rád ve svém volnu odpočine. A tak jsme s našimi stážisty programu Erasmus+  navštívili přírodní památku Giant´s Causeway a zašli do muzea Titanic Belfast.

Najdou naši studenti z OA2 a S2 odvahu opustit své maminky a vydat se do světa na krátký pracovní vandr?