a TruCorp ještě jednou

V tomto článku si můžete přečíst jak naši studenti 4. ročníku oborů Obchodní akademie a Strojírenství pracují a tráví své volno během své odborné praxe Erasmus+ v Severním Irsku.

Pracovní den začal vstáváním v půl sedmé, vstal jsem a šel co nejrychleji zapnout troubu abych si stihl udělat oběd. Zapnul jsem troubu a udělal jsem si snídani. Po snídani jsem si připravil oběd, burgery s kuřecím masem a dal jsem si na nich opravdu záležet. Pak už jsem si jen vyčistil zuby a převlékl se. Taxi pro nás dorazilo přesně v půl osmé. Je to asi 20 mil po dálnici, takže ani nejedeme moc dlouho.

Pracuji ve firmě Trucorp, která se zabývá výrobou cvičných figurín pro výcvik zdravotníků. V práci na nás čekaly naše 3D vytisknuté modely. Ráno jsme je hlavně dočišťovali a chvíli jsme také modelovali nové součásti, které se následně budou tisknout. Po pauze na oběd jsme připravovali tiskárny na nový tisk, který jsme následně i spustili. Modely se budou tisknout zhruba kolem 20 hodin, takže to není nic rychlého. Taxi dnes dorazilo relativně včas, takže jsme se domů dostali brzy. Po práci už toho moc na práci není, protože už nemám jízdy zdarma autobusem a všechno, co je v rozumné vzdálenosti na pěší výlet, už jsem viděl. Takže jsme zkoušeli Irskou televizi.

J. Zvoníček

Logo Erasmus1 | VOŠ, SPŠ a OA Čáslav