V listopadu a prosinci 2023 proběhly úvodní dvě kola Středoškolské futsalové ligy

1. kolo

V domácím prostředí haly BIOS jsme v 1. turnajovém kole obsadili po jedné výhře (s Dopravkou Čáslav) a jedné prohře (s Gymnáziem Čáslav) 2. místo a zajistili si postup do 2. kola společně s Gymnáziem Čáslav.

2. kolo

Opět v domácím prostředí haly BIOS jsme se v turnaji tří týmů utkali o jedno postupové místo do dalšího kola se SPŠ Kutná Hora a Gymnáziem Kolín. V úvodním velmi vyrovnaném utkání s kutnohorskou průmyslovkou jsme bohužel těsně podlehli 0:1, v 2. utkání jsme zvítězili nad Gymnáziem Kolín 4:2. Celkově jsme v turnaji obsadili 2. místo a do dalšího kola se velmi těsně postoupit nepodařilo. Přesto děkujeme všem chlapcům za vynikající reprezentaci školy.