Subterra cup

Okresní kolo florbalového turnaje „Subterra cup“ se uskutečnilo ve dvou termínech 12. a 15. 12. 2023. Do turnajů byli nominováni chlapci a dívky napříč všemi ročníky a obory.

Nejlepšího výsledku dosáhly dívky. Po hladké výhře nad Církevním gymnáziem Hutná Hora (3:0) a těsné prohře se SZeŠ Benešov (1:2) obsadily ve skupině konečné druhé místo. Nakonec se utkaly s reprezentantkami gymnázia Jiřího Ortena (2:6) a obsadily tak konečné 4. místo ze všech zúčastněných škol.

Chlapci bohužel po počátečním zaváhání s gymnáziem Čáslav (3:5) nestačili nastoupit do již rozjetého vlaku a následně prohráli s VOŠ, SPŠ A JŠ Kutná Hora (1:4) a pozdějšími vítězi turnaje SOŠ SOU řemesel Kutná Hora (0:5). Obsadili tak 4. místo ve skupině.

Děkujeme za příkladnou reprezentaci školy a do příštího roku je co zlepšovat!