My jsme GIFT-SHOP.CZ

Říkáme „ne“ ohraným dárkům v podobě ošklivých ponožek, papírových přání a laciných kolínských. Nabízíme prémiové produkty a netradiční dárky pro muže, ženy i děti všech věkových kategorií a ke každé příležitosti. Originální dárky, u kterých se nemůžete dočkat, až dorazí, protože víte, že obdarovaný z nich bude nadšený. Dárky, u kterých se pobaví oslavenec i všichni přítomní, kteří budou otevírání dárku přihlížet.
Jsme Gift-Shop.cz a vytváříme originální dárky pro každého. Navštivte náš eshop nyní na adrese: gift-shop.cz

Soutěžte s GIFT-SHOPEM o ceny!

Najděte v budově VOŠ, SPŠ a OA Čáslav celkem 6 Giftíků s kódem, kódy si zapište a sdělíte nám je na Veletrhu fiktivních firem, který se uskuteční v prosinci 2021. Následně vylosujeme TŘI z vás, kteří obdrží výhry.

1. místo – Sweet box z našeho e-shopu

2. místo – Portrétní focení (hodinové)

3. místo – Fitness jídelníček na měsíc

GiftShop s. r. o. vznikl jako alternativa standardních obchodů v oblasti zábavního a dárkového průmyslu. Na českém trhu se nachází stovky firem, které se zaměřují na distribuci produktů v oblasti dárků, avšak většina z nich nabízí stejné produkty od stejných dodavatelů z oblasti Asie. Jsme přesvědčení o tom, že na českém trhu chybí obchod s originálními dárkovými balíčky, které dokáží ocenit široké cílové skupiny.

Cíle našeho projektu

Vytvořit eshop s intuitivním ovládáním a rozhraním, které dokáže konkurovat současným prodejcům.

Vytvořit nabídku originálních dárkových balení, které zaujmou cílové skupiny.

Řešit veškerou výrobu a logistické operace v České republice a nefungovat na principu přeposílání kýčovitých dárků z Asie.

Pokrýt trh dárkových předmětů v České republice novými produkty.

Nabídnout zákazníkům individuální řešení dárků s rychlou zákaznickou podporou.

Prezentovat se a propagovat originální vizuální identitou.

Nabízíme:

Naše produkty jsou originální a vybere si každý.

1. Hasičák – dárkový box

Otec, manžel, přítel nebo syn vás za parádní hasičák bude nosit na rukou! Je to totiž ideální dárek pro člověka, který dokáže ocenit prvotřídní ruční práci.

2. Mystery box – tajemný dárek pro každého

Milujete dobrodružství z neznámého, navíc okořeněné ziskem? Pak je Mystery box produkt právě pro Vás. Jedná se o krabici napěchovanou zbožím, které svou tržní hodnotou dalece přesahuje pořizovací cenu.

3. Sweet box – krabice plná sladkostí

Dárková bedna naplněná sladkými pomazánkami, sušenkami, popcornem, čokoládou a bonbony vyvolá obrovskou vlnu radosti snad u každého.

Promo video: https://www.youtube.com/watch?v=83NNXRS2nj8

J. Mrázek, V2E