Gratulace vítězům!

S venkovní únikovou hrou Soumrak času, kterou vytvořili žáci našeho ekonomického lycea u příležitosti výročí 600 let od úmrtí Jana Žižky z Trocnova pro město Čáslav, byly spojeny dvě soutěže. První soutěž proběhla v den konání Čáslavských slavností, tedy 22. 06. 2024. Mohli jste nás potkat na náměstí, kde jsme byli celý den na stánku, rozdávali letáčky s návodem na spuštění hry. Kolemjdoucí jsme oslovovali, aby si vyzkoušeli hlavolamy vyrobené našimi „strojaři“ na školních 3D tiskárnách, aby si složili tašky vyřezané na školním gravírovacím plotru. Rozdávali jsme za odměnu placky, klíčenky, mince, záložky s logem hry, dětem i bonbóny. Naše hra byla v tento den spuštěna 52 týmy.
Tři nejlepší týmy vyhrály krásné ceny, předání cen bylo plné úsměvů a pro nás pochval za hru, což nás opravdu potěšilo!
Druhou soutěž jsme vyhlásili pro základní školy během posledního červnového týdne, a to o voucher na únikovou hru v Automatických mlýnech v Pardubicích. Byli jsme velmi mile překvapeni, že během tohoto týdne byla hra spuštěna celkem 138 týmy a splnila tak náš cíl, aby žáci vyšli do ulic Čáslavi a poznali něco z jejích zajímavostí či historie. A kdo soutěž vyhrál? Nejvíce bodů ve hře a skvělý čas přinesl vítězství třídě 8. A ze Základní školy Sadová. Gratulujeme!
V pátek 6. 9. 2024 si žáci 8. A přišli do naší školy pro výhru, abychom jim mohli osobně pogratulovat a poděkovat i jejich třídní paní učitelce Palátové, která je vytáhla ze školních lavic a umožnila jim si venkovní únikovou hru Soumrak času zahrát.

Děkujeme všem, kteří si naši hru zahráli. Snad přinesla radost.             Studenti ekonomického lycea
„Hra je radost. Učení při hře jest radostné učení.“   Jan Amos Komenský

trojlogo 1 transparent 1 768x244 | VOŠ, SPŠ a OA Čáslav