Zpátky do Curious Minds

V tomto článku si můžete přečíst, jak naši studenti 3. ročníku oboru Obchodní akademie a Ekonomického lycea pracují a tráví své volno během své odborné praxe Erasmus+ v Irsku.

Pracuji ve společnosti “Curious minds”. Pracujeme z domu samotné majitelky všech 39 školek. V práci se rozhodně nenudíme. Veškerý čas trávíme za počítačem. Naší náplní práce doposud bylo psaní Excel tabulek o každodenní docházce dětí, naučili jsme se také pracovat v programu Hive, odesílali jsme emaily rodičům dětí ohledně plateb, plánovali akce do sdíleného kalendáře atd. Pracujeme přibližně 8 hodin, domů se dostáváme klidně až v 19:00.
Večeříme vždy s naší hostitelskou rodinou. U večeře si vypravíme své zážitky a poznatky ze života a tím si procvičujeme angličtinu. U stolu je vždy veselá nálada. Občas nás navštíví jejich koťátko Nala. Když se vydaří počasí a máme po práci dostatek energie, jdeme večer do města a objevujeme krásy Mallow.
I přes náročnost naší práce jsem velice vděčna za tuto příležitost.

Iveta Kuberová EL3