Adaptační kurzy na Seči tříd OA1A + OA1B a tříd EL1 + S1

První dny v novém prostředí mohou být pro každého z nás trochu výzvou. Ale co kdybychom vám řekli, že existuje způsob, jak z těchto dnů udělat nezapomenutelnou zkušenost? To je přesně to, co se stalo nám na adaptačních kurzech (27. – 29. 8. 2024), kde jsme prožili nádherné dny v novém kolektivu. První den kurzu byl naplněn různými seznamovacími hrami, které nám pomohly zbavit se nervozity, začít budovat nové vztahy a seznámit se nejen s budoucími spolužáky, ale i s třídním učitelem. V průběhu dne jsme ještě vyrazili na zážitkovou cestu (chůze důvěry) ke zřícenině hradu Oheb. Dlouhý a náročný program jsme zakončili pasováním na žáka školy, předáním školního trička, se společným posezením u ohně a opečením špekáčků. Druhý den, nás čekal společný odjezd ke škole spojený s prohlídkou školy a společným obědem ve školní jídelně.