Strojaři opět navštívili Designblok

Studenti se zaměřením na 3D modelování obdivovali významné designové tvůrce na pražském mezinárodním festivalu designu Designblok. Chlapci ze strojírenství vstoupili do zvláštního světa umělců a designérů, což jim přineslo další zkušenosti a rozhled v současném světě.

Třídy S2 a S3 se zaměřením na design a modelování si prohlédly novinky od více než dvou stovek vybraných tvůrců, studií a významných značek. Tématem největší výstavy designu a módy ve střední a východní Evropě letos bylo MLÁDÍ.

Studenti si prohlédli prostor pro expozice firem, výrobců, obchodů designérských studií a škol. Zde představují novinky českých a světových výrobců, prezentují tu produktoví designéři, módní návrháři a další. Krásné prostory nově zrekonstruovaného Muzea města Prahy poskytly žákům i zajímavý pohled do historie. Nicméně největší zážitek si odnesli z vystavených výrobků současného designu.