Prezentiáda 2022

V kategorii pro střední školy postoupilo za Středočeský kraj celkem 15 týmů.

Tým A. S. F., ve složení Filip Tuček, Adéla Hurtová a Sandra Šoltová odvedl skvělou prezentaci a byl hodnocen porotou na základě několika kritérií, jako je verbální a nonverbální projev, práce v týmu nebo třeba reakce na dotazy poroty. Tým jako jediný dokázal rozesmát přihlížející publikum složené z konkurence včetně hodnotící poroty. Na postup do Grandfinále byly překvapivě vybrány týmy s klasickým formálním přístupem. Poněkud nesplněné očekávání tým neváhal vylepšit v blízkém McDonald´s. S přihlédnutím k okolnostem, přes nezvyklé ranní vstávání kolem 5 hodiny ráno a několikahodinový pobyt v malé místnosti pro 40 účastníků bez občerstvení a bez projekčního plátna musíme konstatovat, že akce měla svůj pozitivní vliv a účinek. Tým dokázal, že umí překonávat obtíže, nevzdává se a bojuje i za nepříznivých podmínek. Předvést a vypilovat vtipné dialogy pro zasmání a přinést veselou náladu je vlastnost hodná ocenění.