Novinky ve školní jídelně

V novém školním roce 2022/2023 jsme s velkou radostí přivítali do provozu školní kuchyně dva nové pomocníky. Novou nerezovou elektrickou pánev, která nahradila již dosluhující plynové zařízení. Plynová pánev byla v provozu od roku 1994. V tomto historickém roce byl slavnostně otevřen i provoz současné školní jídelny. Druhým novým zařízením je konvektomat. Konvektomat je moderní multifunkční  gastrozařízení a je velkým přínosem pro naše paní kuchařky při každodenní práci. Ve školní kuchyni připravujeme denně pro strávníky VOŠ, SPŠ a OA Čáslav a Gymnázia a SOŠPg Čáslav přibližně 560 porcí hotových pokrmů.  Děkujeme Středočeskému kraji za finanční garanci při realizaci akce a vedení školy za maximální podporu. Děkujeme.