Finanční nezávislost a Radovan Vávra

Dne 24. 11. 2022 naši školu navštívil ekonom a popularizátor investování – Ing. Radovan Vávra. Se studenty čtvrtého a třetího ročníku Obchodní akademie a Ekonomického lycea si povídal o startu investování, zajištění se na důchod, směřování České republiky, ale i o životě – o působení na vysokých pozicích v bankách a o studiu.

Hlavním účelem tohoto velmi příjemného setkání bylo, jak říká sám Radovan Vávra, stát se finančně nezávislým. Pro studenty byla přednáška přínosem jak v oblasti ekonomiky a investování, tak v oblasti vystupovaní a přednášení pro veřejnost.

Jsme rádi za pozitivní ohlas na tuto přednášku jak od studentů, tak od samotných vyučujících a pevně věříme v rozvoj vzájemných vztahů s Radovanem Vávrou a naší školou.

Petr Vajg, EL4