Jednání školské rady – 5. 5. 2026

Dne 5. 5. 2026 proběhlo první setkání školské rady v novém složení. V průběhu jednání proběhla volba předsedy, místopředsedy a zapisovatele. Dále byl projednán a schválen jednací řád školské rady. Dalším bodem jednání bylo projednání změn ve školním řádu SŠ a VOŠ od 1. 9. 2026. Na závěr jednání ředitelka školy Mgr. V. Szabová předala školské radě informace o projektové činnosti školy, spolupráci s podniky a také o úspěchu školy – přes Fulbtightovu nadaci získání učitele z USA na rozvoj výuky ANJ.