„Škatulata hejbejte se“ aneb „Stroje hejbejte se?“ – stěhování díl první

„Škatulata hejbejte se“ aneb „Stroje hejbejte se?“ – stěhování díl první

Na konci minulého školního roku došlo ke kompletnímu vystěhování strojních dílen. O prázdninách byly vybudovány nové podlahy, obnoveny vestavěné skříně a zdi. Po zahájení nového školního roku začala další etapa – výměna osvětlení, vybudování rozvodů tlakového vzduchu a nových rozvodů elektřiny.

Toto pondělí zahájila stěhovací firma návrat těch původních strojů, které budou i nadále používány. Stěhování se týká celkem patnácti frézek, brusek, vrtaček a obrážeček, které byly zpětně umístěny do nově připravených prostor.

Dalším krokem bude instalace nových moderních konvenčních a CNC obráběcích strojů, které doplní stroje stávající.

Akce probíhá v rámci projektu nazvaného „VOŠ, SPŠ a OA Čáslav – modernizace vybavení dílen a odborných učeben“ v rámci Integrovaného regionálního operačního programu IROP.

logo irop