Domov mládeže

Informace pro uchazeče o ubytování

V našem DM poskytujeme ubytování pro studenty středních  škol a VOŠ. Přednost mají studenti naší školy. Podmínkou pro přijetí je zaslání řádně vyplněné přihlášky do DM, to lze učinit buď elektronicky na adresu horackova@sps-caslav.cz, nebo písemně na adresu školy. Přijetí bude do 14-ti dnů potvrzeno.

V rámci volné kapacity lze poskytnout ubytování též pro studenty kombinovaného studia. Totéž platí pro studenty a učitele jiných států při výměnném pobytu v rámci programu Erasmus (Slovinsko, USA).

Informace o DM

Náš domov mládeže je součástí  VOŠ, SPŠ a OA  Čáslav. Kapacita je 40 lůžek.  DM je rozdělen na jednotlivá uzavření. Jednotlivá uzavření se liší počtem pokojů a lůžek. V přízemí jsou tři uzavření (2x po dvou dvoulůžkových pokojích, 1x tři pokoje, dva dvoulůžkové, 1x třílůžkový). V prvním patře je šest uzavření (1x pokoj se dvěma lůžky, 1x dva pokoje 1+ 2 lůžka, 1x dva pokoje 2+2 lůžka, 2x dva pokoje 2+3 lůžka a 1x tři dvoulůžkové pokoje).

Vybavení pokojů: válendy, psací stoly a židle, skříně, noční stolky, poličky, lampičky a malá lednička. Každé uzavření má vlastní sociální zařízení. V celém DM je možnost připojení na internet prostřednictvím WiFi.

Součástí domova je prostorná klubovna vybavená televizorem, dvd přehrávačem, věží a klavírem. Na každém patře je kuchyňka s varnou deskou a mikrovlnou troubou. V prvním patře je velká terasa vhodná pro příjemné posezení venku.

Všichni ubytovaní studenti mají možnost stravování v naší školní jídelně (snídaně, oběd, večeře), mohou využít nabídky školní knihovny a po dohodě i využívat školní sportovní halu BIOS včetně posilovny. Cena za ubytování je 1300,- Kč za měsíc.

Cena za ubytování je 1300,- Kč za měsíc.
Cena za stravu cca 2100,- Kč plná penze.

Příjezdy do DMneděle17.00 až 22.00 hod.
 pondělí 6.30 až 8.00 hod.
Odjezdy domůpátek12.00 až 15.00 hod.

Další informace, nebo možnost prohlídky DM lze dojednat telefonicky  (mobil 601 699 065, 739 053 582), nebo elektronicky na výše uvedené adrese.

Žádosti ke stažení

Aktivity domova mládeže